Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 34 ביקורות
js_loader

ליווי רפואי – כלי אפקטיבי בהתמודדות עם מצבים מורכבים בחיים

ליווי רפואי הוא כתב שירות בעולם הביטוח שמאפשר לכם לקבל ביטוח יוצא דופן ומיוחד במחיר מאוד משתלם וזול.

באמצעות כתב השירות תוכלו לקבל ליווי רפואי צמוד במקרה שתחלו או תקלעו למצב רפואי קיצוני. הליווי יגיע אליכם כשיש סימפטומים אפילו לפני האבחנה (והמון פעמים יעזור לכם לקבל אבחנה מהירה וברורה יותר), במהלך קביעת האבחנות, כחוות דעת שניה אל מול רופא או מומחה שהייתם אצלו, המלווה הרפואי שלכם יעזור לכם לקבל החלטות הרות גורל בנוגע לבריאות שלכם במצבי קיצון, ילווה אתכם דרך כל שלבי הטיפול ובזמן ההחלמה, בין אם אתם נמצאים בביתכם או מתאשפזים במוסד רפואי כלשהו.

בגדול, מדובר בסוג של רופא אישי פרטי שזמין לכם בעת הצורך, כאשר מצבכם הרפואי הופך להיות פחות טוב. מישהו לשאול שאלות, להתייעץ ולדון איתו בכל נושא שקשור לחולי בכל זמן.

כתב השירות הזה הוא ברוב המקרים כתוספת או כפועל יוצא למי שיש לו ביטוח בריאות פרטי של חברות הביטוח, ניתן להוסיף אותו  כנספח על גבי ביטוח הבריאות  שלכם. כאשר בדקתי לא מצאתי באף חברה אפשרות לקחת אך ורק את השירות הזה.

 

איך כתב השירות בנוי?

כתב השירות מאפשר הצטרפות במקרה הצורך ובזמן הצורך. במידה ואתם חולים או נמצאים במצב רפואי קשה ללא אבחנה או לפני אבחנה, אם חס ושלום חליתם בסרטן, מחלת לב כלשהי, בעיות אורטופדיות, מחלת עיניים כלשהי, בעיה נוירולוגית, אתם לפני או אחרי ניתוח כירורגי, או שיש לכם ילד חולה שנכנס ויוצא מבתי חולים כאורח קבוע, אתם בהחלט יכולים ליצור קשר עם חברת הביטוח שלכם ולבדוק האם אתם יכולים לקבל במסגרת המצב ליווי רפואי.

שימו לב שכל כתב שירות שכזה מצהיר על משך הזמן לגביו הוא תקף – בדרך כלל סביב ה-3 חודשים. אחרי תקופה זו, תצטרכו לבדוק מול חברת הביטוח חידוש תוקף של הליווי הרפואי, או שחברת הביטוח תסרב או לא תאפשר מעבר לתקופה זו לקבל ליווי רפואי.

בתוך כתב השירות, נסו לראות אילו אנשי צוות זמינים לשירותכם וכמה הם זמינים לשירותכם. סביר להניח שהצוות הרפואי לא יהיה זמין עבורכם לשאלות או התייעצות גם באמצע הלילה, אבל כן חברות הביטוח מפעילות מוקדים טלפוניים לא מקצועיים שזמינים בכל עת.

כמו כן, שימו לב אם כתב השירות שלכם מכיל תוקף נוסף, גיל מקסימלי, או הסתייגויות נוספות.

 

הצטרפות לכתב השירות

ההצטרפות, כאמור, פתוחה לכל מי שיש בידו פוליסת ביטוח בריאות פרטית אצל חברת ביטוח שמספקת שירותי ליווי רפואי בנוסף לביטוח בריאות פרטי סטנדרטי, דרך סוכני הביטוח.

שוחחו על כך עם סוכן הביטוח שלכם כאשר הגיעה העת ואתם זקוקים לשירות. אם אין לכם סוכן ביטוח, עליכם לפנות ישירות לחברת הביטוח, אבל היינו ממליצים שבכל מקרה במצבכם, כדאי שיהיה לכם סוכן ביטוח אישי. הרי אתם חולים ונזקקים לליווי רפואי אישי, כדאי מאוד שבמצב הזה יהיה לכם גם תיווך ישיר מול חברת הביטוח כדי שלא תתנהלו מולה ישירות בעצמכם. יש חברות ביטוח שלא יאפשרו הצטרפות לכתב השירות ליווי רפואי ללא סוכן, ויפנו אתכם לסוכנים פרטיים בלבד.

 

רוצים חוות דעת שניה!

כתב השירות ועיקרי הליווי הרפואי מתאימים במיוחד לאלו שאוהבים לקבל חוות דעת נוספת לגבי מצבם הרפואי.

למעשה, תוכלו להיות מטופלים במסגרת רפואית, לשמוע את חוות הדעת של הרופא שיושב מולכם, ולהתייעץ מול רופא מומחה שמלווה אתכם במסגרת השירות בנוסף, כדי לקבל חוות דעת נוספת על מצבכם.

רבים מאיתנו מטילים ספק בעצות שניתנות לנו בפגישות רפואיות בנוגע למצבנו, וניגשים לחוות דעת נוספת פרטית (בתשלום) על פני חוות הדעת הרפואית שניתנה לנו בבית חולים או קופת חולים. אנשים כאלו יכולים לקבל את אותה דמות שנותנת את חוות הדעת הנוספת באופן אישי, צמודה אליו לאורך כל אותו מקרה רפואי, עם זמינות וערוץ תקשורת ישיר.

אם אתם מתלבטים לגבי דברים מסויימים בנוגע למצבכם הרפואי (לצאת לניתוח או לא? לבחור בטיפול א' או בטיפול ב', וכדומה), תוכלו להתייעץ עם מומחה במסגרת הליווי הרפואי גם כן, וזאת כמובן בנוסף לחוות הדעת וההמלצות שינתנו לכם במסגרת הטיפול עצמו.

 

מיהם אנשי המקצוע שילוו אותי רפואית כחלק מהשירות?

אנשי המקצוע הם כולם אנשי מקצוע מתחום הרפואה שיש להם הסכם הסדר מול חברת הביטוח. לא תוכלו לגשת לכל מומחה בתחום הרלוונטי כאוות נפשכם, ולהגיש את החשבונית לחברת הביטוח – זה לא עובד ככה.

חברת הביטוח תצוות לכם איש מקצוע כחלק מהשירות שהוא יהיה המלווה שלכם. אתם יכולים להתנגד או לבקש "החלפה", וחברת הביטוח בהמון מקרים תאשר, בהמון מקרים גם לא תאשר.

בכל מקרה, חשוב להבין שזו לא החלטה שלכם, יש מאגר של אנשי מקצוע בכל תחום שעובדים מול חברת הביטוח, ובכל מקרה בדרך כלל אנשי המקצוע יצוותו אליכם על ידי חברת הביטוח לקבל השירות באופן ראשוני.

 

כמה זה עולה?

העלות של הנספח משתנה מחברה לחברה, אך הוא לא עולה יותר מעשרות בודדות של שקלים לאדם בוגר ושקלים בודדים לילדים ונוער.

 

ליווי רפואי – זה לא לכל אחד

אני מוכרח לציין, בשלב הזה, שלעניות דעתי מדובר במוצר יותר "נפשי" מאשר רפואי. הרי הסתכלו על חלק מהדברים שכתבתי כאן – חוות דעת נוספת, כדי שתהיו רגועים ויהיה לכם למי לפנות בכל רגע נתון… אם באופן כללי הבריאות שלכם מלחיצה אתכם ואתם רוצים פתח, אפשרות, לדון עם מישהו בכל רגע נתון על המצב שלכם – זה שירות בשבילכם. אישית, עבורי, אני לא רואה את עצמי מצטרף לשירות שכזה.

הסיבה היא שאני בריא, וגם במקרה הבודד שהייתה לי בעיה רפואית יחסית מסובכת בחיי, הסתדרתי מעולה מול בתי חולים ציבוריים, הרופאים והמומחים שהם הקצו לי.

זה רק עבור מי שחשוב לו, ושוב זה יותר מבחינה נפשית, שיהיה לצידו ליווי ואנשי קשר זמינים להתייעצויות ושאילת שאלות תוך כדי החולי. בנוגע לביטוחי הבריאות שעליו כתב השירות הזה נשען – מחלות קשות וביטוחי בריאות נוספים – על רובם אני דווקא כן ממליץ, אין פה עניין "נפשי".

כשיש לכם ביטוח בריאות, אתם מקבלים כסף כשאתם חולים, כסף שאתם זקוקים לו באותו רגע. זה פונקציונלי מאוד, ונועד למנוע ממכם ליפול כלכלית ולתמוך בכם ברגעים קשים.

אם אתם זקוקים לעזרה בהתמודדות עם מצב של חולי בחייכם – גם ליווי רפואי הוא בשבילכם, אבל חשוב היה לי להבהיר לכם על איזה צורך בדיוק זה עונה.

תמונה של קובי ענבר
נשמח לעמוד לשרותכם בכל נושא
השאירו את פרטיכם
ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
כתבות נוספות בנושא
ארנפלד סוכנות לביטוח בע
5.0
מבוסס על 34 ביקורות
מיקה בכר
מיקה בכר
רוצה להודות לענבר,עלמקצועיות לחא פשרות.בתור אחת כמוני שלא מבינה בתחום..הרגשתי נח לשאול הכל והכל נענה בהסברים מפורטים. והכל בסבלנות.הכל בהתאמה אישיתאז תודה. ממליצה בחום
Danny Frydman
Danny Frydman
ענבר הגלתה כסוכנת נעימה, מקצועית ועניינית. היא עזרה לנו הן בזיהוי פוליסות מיותרות והן בייעול הפוליסות הקיימות ובכך סייעה לנו לחסוך כסף כל חודש. היא נטעה בנו את התחושה שיש על מי לסמוך גם בעתיד.
immoavi
immoavi
שירות מעולה , איכפתיות , ליווי והתמדה לאורך שנים, חריצות ומסירות. בקיצור שווה בהחלט
איציק דוידיאן
איציק דוידיאן
חייב לומר שעינבר מקסימה וכייף לדבר איתה בנוסף לכך גם מקצועית מאוד.ממליץ בחום
shlomi nahmias
shlomi nahmias
שירות אישי ומקצועי מכל הלבעינבר סוכנת מצויינת תמיד עם רצון לעזור ולספק כמה שיותר מידע
js_loader
שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם סוכן ביטוח, אשמח לקבל פרטים.