ארנפלד סוכנות לביטוח

אודות

קובי ארנפלד

מנכ''ל
קובי ארנפלד

קובי ארנפלד בעל רישיון לסוכן ביטוח פנסיוני משנת 2010 ובעל רישיון לסוכן אלמנטארי משנת 2014.

אני עוסק בתחום  הביטוח והפיננסים משנת 2009, הקמתי פורטלים שמנגישים לציבור את הידע הרב בתחומי הביטוח והפיננסים, ניהלתי והקמתי מוקדי מכירות לקביעת פגישות לסוכני ביטוח, כמו כן ניהלתי סוכנות בשותפות עם בית ההשקעות מיטב דש ורימונים סוכנות לביטוח.

בשנת 2021 הקמתי את הסוכנות "ארנפלד סוכנות לביטוח" כשהמטרה המרכזית היא לקחת את כל הידע והניסיון שצברתי בתחום ולהעניק אותו ללקוחות פרטים מובחרים.

מי שזוכה ונכנס לרשימת הלקוחות שלי זוכה לערך עצום: ניסיון מוכח בניהול תביעות ביטוח, סידור אופטימלי של התיק הפנסיוני והביטוחי והכי חשוב – שרות אישי שלי שעוטף אותך מכל כיוון ומגן עליך ועל משפחתך בצד הכלכלי.

אני מחפש לקוחות שרוצים לרוץ אתי ריצת מרתון ולא ריצה של 100 מטר, האם את/ה בעניין?

עינבר זוהר

מתכננת פנסיונית - סמנכ"ל
ענבר ארנפלד

עינבר זוהר בעלת MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה, עוסקת בתחום משנת 2006 בתחומי הבריאות, חיים, סיעוד, קרנות פנסיה, השתלמות וגמל.

שמתי לי כמטרה הצבת המקצועיות, השירות והאדיבות כערך מרכזי. כל אחד ואחת מאיתנו הוא עולם ומלואו וכל העולם הלא מובן הזה של פנסיה וביטוחים יכול להיות מאוד מבלבל, לכן חשוב להכיר את האדם שאתה פוגש ולהקשיב לצרכים שלו ולתת את המענה הנכון ביותר עבור אותו אדם.

לכן חשוב לשאול,לחקור ולהתעדכן משום שגם העולם הפיננסי והביטוחי הוא דינאמי בדיוק כמו החיי היום יום שלנו.

בארנפלד סוכנות לביטוח אנו מספקים שירותים פיננסיים וביטוחים  שנותנים ללקוחותינו את השקט הנפשי והביטחון הכלכלי אותו הם מחפשים.

ארנפלד ביטוח מתמחים בכל סוגי הביטוחים: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד. אצלנו תקבלו חוות דעת לקראת רכישת הביטוח הרלוונטי עבורכם בתנאים שמתאימים לכם, תוך מתן הסבר מקיף על תכולת הביטוח והתנאים שלו.

אנחנו ב'ארנפלד' מתמחים בביטוחים ובפיננסים – מכירים את העולם הפיננסי על בוריו ונדע לתת לכם את הפיתרון הפיננסי המתאים ביותר עבורכם.

עולם הביטוחים הוא עולם מורכב ומצריך המון ידע לגבי איזה ביטוח נכון לרכוש בכל תחום. מומלץ לקחת החלטה זו בתבונה יחד בעל רשיון פנסיוני  מוסמך שיידע להכיר את המצב הכלכלי שלכם ויבוא עם תוכנית ביטוחים שנכונה לכם, במחיר הוגן ולשביעות רצונכם.

אל תהססו לפנות אלינו לקבלת חוות דעת – יחד איתנו אתם תקבלו את כל הידע שאתם צריכים בכדי להחליט אילו ביטוחים מתאימים לכם.

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם סוכן ביטוח, אשמח לקבל פרטים.